Najtańszy kantor wymiany walut w Legnicy

Atrakcyjne ceny biletów lotniczych, rosnąca liczba podróży zagranicznych, coraz większa świadomość wartości obcych walut również pod względem inwestycyjnym, skłania nas do regularnej wymiany pieniędzy. W tym artykule podpowiemy Wam, gdzie w Legnicy znajdziecie najtańszy kantor i dlaczego warto postawić na naszą ofertę.

Waluty i kursy w kantorze

Szeroka baza dostępnych walut, jak i korzystny kurs to najmocniejsze punkty naszej oferty. Dysponujemy zapleczem zarówno najpopularniejszych walut jak dolar, funt, czy euro i tych na pozór cieszących się mniejszym zainteresowaniem. Bogate zaplecze skupu obcych walut pozwala nam na obsłużenie wymagających Klientów i realizację najbardziej niestandardowych zleceń. Podejmujemy się wymiany również na specjalne, indywidualne życzenia naszych stałych Klientów.

Cena kursów ustalana jest na podstawie obserwacji i analizy rynku międzynarodowego, jak i kraju docelowego waluty. Ponadto kwotą wyjściową, jest przyjęta przez Narodowy Bank Polski, cena średnia za kurs. Jesteśmy kantorem, który oferuje Klientom dostęp do najbardziej wiarygodnych cen, które aktualizowane są co kilkanaście sekund. Naszym atutem jest ponadto możliwość negocjacji kwot, które dedykujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dodatkowo naszym stałym Klientom oferujemy możliwość rezerwacji danej kwoty i gwarancję jej wypłacenia w korzystnym momencie. Zależy nam na długofalowej współpracy, czego potwierdzeniem jest nasze ponad 20-letnie doświadczenie na terenie Legnicy. Przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie mieszkańców miasta, jak i okolic, którzy regularnie wracają do nas.

Wsparcie przy wymianie i decyzji inwestorskiej

Zespół Kantorów Grant tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, których wiedza została zbudowana na bazie długoletniej praktyki, a dodatkowo wzbogacona o liczne szkolenia. Nasz personel jest otwarty zarówno na osoby doświadczone, jak i te stawiające pierwsze kroki w dziedzinie wymiany walut. Służymy wsparciem zarówno w kwestii doboru odpowiedniego momentu na wymianę, jak i pomoc przy decyzjach związanych z wymianą kwot typowo pod inwestycje. Stały nadzór nad sytuacją finansową daje naszym pracownikom pełny obraz stanu gospodarki kraju docelowego waluty. Fachowa pomoc to naszym zdaniem, absolutna podstawa i warunek w funkcjonowaniu taniego i bezpiecznego kantoru.

Bezpieczeństwo wymiany

Bezpieczeństwo jest kwestią priorytetową w działaniu kantoru. Podążając za tą zasadą, zadbaliśmy, by nasze kantory w Legnicy – poznaj kurs euro w Legnicy spełniały w tej kwestii najbardziej surowe wymogi. Zależy nam, byście mieli Państwo możliwość przeprowadzenia sprawnych, szybkich i pewnych transakcji. Zasady, którymi się kierujemy w naszej działalności, są przejrzyste i proste, czego potwierdzeniem jest nasza ponad 20-letnia działalność. Na dokonane transakcje otrzymują Państwo potwierdzenie, a wszystkie zlecenia są katalogowane w naszej ewidencji.

Gdzie nas znaleźć?

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i rosnącemu zainteresowaniu mieszkańców Legnicy, wychodzimy z ofertą 4 placówek oferujących wymianę walut. Dogodne lokalizacje ułatwią szybki i sprawny dostęp do kantorów i sprzyjają oszczędności czasu.

  • Kantor przy ul. Wrocławskiej 155 (w budynku Intermarche)
  • Kantor przy ul. Schumana (w sąsiedztwie marketu Castorama)
  • Kantor przy ul. N.M. Panny
  • Kantor przy ul. Złotoryjskiej 30 (w budynku Galerii Gwarnej).

Pewność niskich cen oferuje Kantor Grant w Legnicy w  konkurencyjnych cen, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Oferujemy dostęp do wielu walut i profesjonalne wsparcie, doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do bieżącego sprawdzania cen i negocjowania kursów tych walut, których planują Państwo sprzedaż lub zakup. Dogodnie zaprojektowane pomieszczenia i punkty sprzyjają bezpiecznym i dyskretnym transakcjom.

Jak ustalamy kursy walut?

Ceną wyjściową ustalonej kwoty za dany kurs jest dla nas cena Narodowego Banku Polskiego. Jest to średnia, na którą składa się wiele czynników. Z racji dynamiki rynku gospodarczego i finansowego może ulegać ona regularnym i płynnym zmianom. Kurs NBP podawany jest raz dziennie, maksymalnie do godziny 11:00.

Ostateczna cena zależy od:

– stopy procentowej,

– inflacji,

– stanu gospodarki,

– stabilności waluty,

– czynników makroekonomicznych kraju,

– tendencji na rynku Azji i Ameryki Północnej,

– eksportu i importu,

– funduszy inwestycyjnych,

– okresu wakacyjnego lub świątecznego,

– czynników politycznych,

– bezpieczeństwa danego kraju,

– stopy bezrobocia,

– inwestycji międzynarodowych.