Reklamy dla Waszej floty – oklejanie aut w praktyce

W dzisiejszych czasach można wykorzystać rozmaite formy reklamy i promocji. Warto jednak zauważyć, że jest spora konkurencja i klienta, odbiorcę czy konsumenta z każdej strony atakują rozmaite formy reklamy. Niegdyś reklama opierała się przede wszystkim na outdoorze oraz telewizji, reklamy prasowe rzadko przykuwały oraz przykuwają wzrok czytających na dłużej niż ułamek sekundy. Dziś najsilniejszym graczem wydaje się być reklama online, ale nie należy zapominać o opcjach reklamowani się w sposób alternatywny.

Co jest dobre dla firmy, która często się przemieszcza?

Dzisiaj bardzo popularna staje się bowiem reklama samochodowa. Jeśli chcemy wybrać właśnie taką dogodną formę, to warto na początku wiedzieć, na czym polega oklejanie samochodów reklamami, by dokonać właściwego wyboru. Na pewno taka reklama wciąż okazuje się skuteczna, gdyż stawiamy na aspekty wizualne, a większość osób jest jednak wzrokowcami, więc jest większa szansa na to, że trafimy do swoich klientów i zostaniemy zapamiętani. Wiele firm dzisiaj korzysta z takiej formy promocji. Warto zatem okleić firmowe auta, a na pewno w ten sposób będziemy mogli zapewnić sobie znacznie bardziej skuteczną reklamę w outdoorze. Wygodnym kolorem będącym bazą pod projekt graficzny wydaje się być biały lakier, na którym zamieścić można niemalże wszystko, aby wyglądało dobrze i było widoczne. Wyjątkiem jest naturalnie reklama w kolorze białym, która powinna znajdować się na bazie w innym odcieniu, najlepiej takim, który nawiązuje do identyfikacji wizualnej firmy. Dla przykładu firmy ogrodnicze mogą zastosować zieloną reklamę na białym aucie, zaś firmy informatyczne mogą zastosować białą reklamę z pomarańczowymi barwami (wg badań dają większą konwersję) na np. granatowym tle.

Oklejanie samochodów - ile kosztuje ta usługa

Najważniejsze w takiej reklamie jest wykonanie właściwego projektu. Musi zachęcać odpowiednią formą graficzną, kolorami i pomysłem. W ten sposób rzeczywiście można przyciągnąć klientów, ale trzeba się postarać, by jednak bardziej się wyróżnić, ale też nie popaść w przesadę, gdyż ma to dość spore znaczenie w takim właśnie momencie. Dodatkowo taka reklama powinna zawierać łatwą do zapamiętania nazwę, jakieś hasło reklamowe oraz oczywiście dane kontaktowe. Można umieścić maila, adres strony internetowej czy też numer telefonu. Warto także krótko i w formie haseł określić swoją ofertę, by od razu było wiadomo, z czym dany klient ma do czynienia. Reklama musi być zatem także konkretna i przejrzysta. Oklejanie aut jest stosunkowo łatwym procesem i raczej niezbyt drogim, warto zauważyć, że zwrócimy więcej uwagi jeśli zastosujemy oklejanie doskonale pasujące do modelu auta, to jest wpasowujące się ciekawie w jego rysy, warto również zrobić coś nietypowego, np. stworzyć różową reklamę dla raczej poważnej limuzyny jak Audi A8, Jaguar XKR czy Mercedes klasy S.

Jakość reklamy wyklejonej

Warto także postawić na wysokiej jakości wykonanie takiej reklamy. Najczęściej jest to folia przeznaczona do oklejenia samochodu. Powinna być ona trwała, solidna, wyróżniać się odpowiednimi kolorami i dopasowaniem do naszego modelu samochodu. Powinniśmy także wybierać taką folię, jaka później po zakończeniu użytkowania, nie będzie wpływać na nasz lakier i nie będzie ryzyka uszkodzenia karoserii. W ten sposób dobierzemy dla siebie idealną formę reklamy, z jakiej na pewno będziemy całkowicie zadowoleni dla naszego biznesu oraz floty.