Randki przez internet – teoria a rzeczywistość

W dobie coraz szybszego tempa życia i cyfryzacji wszystkiego, co tylko się da, łącznie z kontaktami międzyludzkimi, coraz większą popularnością cieszą się portale randkowe dające możliwość poznania ludzi spoza naszego grona znajomych. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają za bardzo okazji na poznanie nowych ludzi, ponieważ posiadają stabilną pracę w której występuje mała rotacja pracowników, zaś po pracy spotykają się ze starą, dobrą, znaną od lat ekipą przyjaciół.

Randki przez internet – sposób na miłość

                Poszukiwanie znajomości, a często miłości przez internet od pewnego czasu przestało kojarzyć się z czymś nienaturalnym czy wstydliwym. Spędzamy w internecie coraz więcej czasu, za jego pośrednictwem uczymy się, pracujemy czy komunikujemy z rodziną i znajomymi. Internet już dawno został oswojony tak, jak tylko się da, a życie realne przeplata się harmonijnie z życiem wirtualnym i nikogo już to nie dziwi czy nie oburza. Internet stał się po prostu kolejną płaszczyzną życia, jego naturalną częścią. Stąd też wysyp portali społecznościowych, a także randkowych, za pomocą których możemy przeglądać a także umieszczać nasze anonsy matrymonialne.

                 Jak to wygląda w praktyce? Należy zarejestrować się na wybranym przez nas portalu randkowym, podając swój prawdziwy adres mailowy, czasami imię i wymyślając swój nick. Warto wybrać też zdjęcia, które mają zachęcić do kontaktu z nami. Nawet gdy życie nie obdarzyło nas urodą i kobiety (ani mężczyźni, w sumie to nikt) nie mdleją na nasz widok z zachwytu, dobrze jest dodać wyraźne zdjęcie twarzy, by potem nikogo nie rozczarować swoim wyglądem. Jak ktoś ma nas pokochać to za charakter, prawda? Upust swojemu prawdziwemu „ja” możemy dać zapełniając pole „o mnie” barwnymi i błyskotliwymi przemyśleniami. Powinno się napisać o sobie, swoich zainteresowaniach i nie rozpaczać zbyt mocno nad swoją samotnością. Z jakiegoś powodu zakładasz konto na portalu matrymonialnym, po co podkreślać swoją indolencję? Można też wspomnieć, jakiego typu osoby szukamy i w jakim celu – czy skromnej i ułożonej, z którą chcesz mieć dzieci czy nieco mniej ułożonej i nieco mniej skromnej, z którą miałbyś ochotę na niezobowiązującą znajomość, która z czasem zamieni się w miłość aż po grób. Albo i nie.

Biuro matrymonialne, któremu można zaufać

                Nie należy też biernie czekać na zalew anonsów matrymonialnych, dobrze też samemu aktywnie szukać osoby godnej zainteresowania. Na każdym co popularniejszym portalu randkowym ogłoszenia pojawiają się praktycznie non-stop. Dzięki odczarowaniu złych skojarzeń stojących za biurami matrymonialnymi czy też internetowymi portalami randkowymi, coraz więcej osób chętnie z nich korzysta, co oznacza coraz większą szansę na poznanie kogoś wyjątkowego. Nie należy się pod żadnym pozorem poddawać – obecnie przez internet swojej drugiej połówki szuka tysiące osób. Zatem szansa na to, że znajdziemy kogoś odpowiadającego naszym wyobrażeniom jest bardzo duża. Wiele zależy od tego z jakich źródeł będziemy korzystać podczas naszych poszukiwań.