Porównanie 3 firm wynajmujących busy w podkarpackim

Wiele osób zastanawia się, czy jest dobrej jakości wypożyczalnia samochodów dostawczych w Rzeszowie. A prawda jest taka, że takich wypożyczalni jest naprawdę całkiem sporo i zainteresowane osoby mają w czym wybierać! Jednak czym dokładnie różnią się od siebie poszczególne wypożyczalnie? Która z nich jest najbardziej opłacalna i ma w swojej flocie najwięcej, najciekawszych modeli busów? Oto porównanie 3 firm, działających na terenie województwa Podkarpackiego, zwłaszcza w mieście Rzeszów. To właśnie w tych miejscach będziesz mógł wynająć busa.

Ranking 3 firm wynajmujących busy w województwie podkarpackim

Pierwszą i zdecydowanie najbardziej wyróżniającą się firmą, która oferuje wynajem busów w podkarpackim, jest firma Rent-Er. W swojej ofercie mają oni nie tylko busy, ale także samochody dostawcze. Cała flota, która znajduje się w posiadaniu tej firmy jest nowa. Samochody mają do dwóch lat i są naprawdę oszczędne! Mogą oszczędzić nawet do dwóch litrów paliwa na sto kilometrów! Opcje, jakie są oferowane przez firmę Rant-Er to zarówno wynajem krótkoterminowy od 1 do 6 dni, średnioterminowy od 7 do 30 dni, oraz długoterminowy, powyżej 30. Można także wynająć bus z kierowcą. Wszystkie oferty są indywidualnie negocjowane z klientami!

wynajem samochodów dostawczych podkarpackie

Drugą firmą, która oferuje wynajem busów w mieście Rzeszów, to Kryspol-Bus. Ich flota jest rozbudowana, chociaż nie ma w nich samochodów dostawczych. Samochody są w miarę możliwości nowe, a sama firma oferuje takie usługi, jak wypożyczanie i wynajem busów, przejazdy na lotniska, wyjazdy na mecze, koncerty czy zawody sportowe, obsługę transportową wesel, czy też dowóz pracowników. Przeważnie oferowane są wynajmy krótkotrwałe, chociaż możliwa jest negocjacja przy wynajmie co najmniej 30 dniowym.

Kolejną, trzecią i ostatnią firmą, która zajmuje się wynajmem busów w województwie podkarpackim, jest firma VoyageRR. Ta firma oferuje nie tylko wypożyczanie busów, ale także przewozy. Są oni firmą licencjonowaną. W ich ofercie można znaleźć różnej wielkości busy, od małych, mieszczących zaledwie 8 osób, do dużych, które mieszczą nawet 23 osoby. W swojej ofercie mają także busy VIP. Busy można wynajmować na różne okazje: wesela, obsługę imprez okolicznościowych, wycieczki, przewozy pracownicze, oraz innego rodzaju wyjazdy zorganizowane.

Dlaczego warto jest wynająć busa?

wynajem busów rzeszówBusy warto jest wynajmować z kilku różnych przyczyn. Przede wszystkim, warto jest to zrobić wtedy, gdy tego typu samochód jest potrzebny wyłącznie na chwilę, a nie ciągle. Każda osoba, która musi coś przewieźć, gdzieś wyjechać, coś załatwić zrobi to znacznie taniej, jeżeli taki bus wynajmie, a nie kupi, to chyba oczywiste. Wynajem samochodów dostawczych w takim województwie, jak podkarpackie jest naprawdę bardzo proste. Działa tutaj naprawdę sporo, dobrych firm, których floty są nowe, oszczędne i po prostu różnorodne. Dlatego też zdecydowanie warto skorzystać z usług takich firm.

Jeżeli więc chcesz skorzystać z tego typu usług, to zdecydowanie rzeszowskie (a raczej podkarpackie) firmy z pewnością wyjdą ci na przeciw. Na pewno znajdziesz taką ofertę, która cię interesuje i będzie w atrakcyjnej cenie. Nie musisz inwestować we własny sprzęt, nie musisz tracić pieniędzy na drogi samochód dostawczy czy właśnie bus! Ba, nie musisz nawet posiadać prawa jazdy, bo wiele firm ma w swojej ofercie także wynajem busa z kierowcą!