Masz biznes? Wybierz konto hostingowe dla Twojej domeny

Każdy chce nazwę domeny, które będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Szacunkowo ponad 10.000 rejestracji domen zakładanych jest dziennie, czasami może wydawać się, że dobre domeny stały się gatunkiem zagrożonym. Uważa się, że szczęściem jest żyć w czasach, kiedy Internet jest wciąż głównym nurtem wśród nastolatków i przy odrobinie wysiłku można znaleźć wiele dobrych zmiennych domen. Wyzwaniem jest znalezienie domeny, które jest dostępna, istotna, niezapomniana i intuicyjna.

Czego nie używać dla domeny?

Przy tak wielu różnych domen internetowych, łatwo jest zgubić się w tłumie. Jednym z najlepszych sposobów, aby wyróżniać się to crafting domeny, które jest mądry i dowcipny. Rejestrowanie domeny wyjątkowo dziwnej zyska uwagę i pamięć wśród Internautów. Na przykład, jeśli dokonujemy sprzedaży kart baseballowych, domena CrackerJackCards.com jest krótsza i bardziej pamiętna niż BestBaseballCardSeller.com. Rozważ używanie slangu z branż, które są istotne dla rynku, a nie wspólnych pojęć, które mogły już zostać zarejestrowane. Korzystanie z niezwykłych słów również daje większą szansę na znalezienie krótszej domeny.

Zdecydowanie najbardziej popularna domeny najwyższego poziomu (TLD) jest Com lub pl. Com, netto, Biz, informacje i Org. Większość Internautów ustawi .com lub .pl na końcu każdej domeny. Wiele osób uważa, że ​​nie ma żadnych innych rozszerzeń, które są dostępne dla domen.

Narzędzia programistyczne w hostingu
Podstawowe błędy przy tworzeniu nazwy domeny

Aby chronić swoją markę i zapobiec nieprawidłowym ruchom, należy rozważyć rejestrację wszystkich najczęstszych błędów ortograficzne dla swojej domeny. Jeśli zdarzy Ci się zapisać z błędem domeny, są szanse, że inni ludzie też to zrobią. Domeny z podwójnymi literami w nich stale pisane są błędnie. Jako przykład, jeśli właściciel domeny WeddingGuestRegistry.com jest rozsądny z pewnością należy zakupi także WeddinGuestRegistry.com i zrobi funkcjonalne przekierowanie. To samo tyczyć może się na przykład domeny o2.pl, która może być błędnie pisana 02.pl (zero dwa). Ponadto konkurenci zawsze czyha na błędy. Zdarza się także, że ktoś wykupuje domenę oraz hosting na frazę, które dopiero może stać się popularna np. dotyczą igrzysk olimpijskich za kilkadziesiąt lat, licząc na to, że organizatorzy wykupią ją za wiele milionów. Naturalnie łatwo jest to obejść, aczkolwiek są tacy, którzy próbują. Zabezpiecz się przez posiadanie tych domen, które mogą błędnie przekierować kogoś na dowolną inną stronę, co może skonotować, że nagle zacząłeś zajmować się czymś innym. Rejestracja domeny oraz hosting jest pierwszym krokiem w Internecie, gdy zakładasz własny biznes. Gdy jesteś właścicielem domeny z błędem, po prostu przekieruj ją do strony głównej, jak zawsze. Zawsze pamiętaj o tym, żeby korzystać z konta hostingowego, które jest sprawdzone i zapewnia dostęp do witryny zawsze i z każdego miejsca. Brak dostępności witryny rodzi pytania, denerwuje, powoduje kryzysy i…obniża pozycję SEO.