Korzyści współpracy z Oriflame w porównaniu z innymi ofertami pracy

Współpraca z Oriflame jako konsultant może być doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia w handlu bezpośrednim, zbudowania naprawdę dobrych relacji z klientami i innymi konsultantami, a także szlifowania własnych umiejętności biznesowych. Choć na pracę konsultanta decydują się najczęściej młodzi ludzie poszukujący bardzo elastycznego sposobu na dorobienie do kieszonkowego, w rzeczywistości z Oriflame można zbudować naprawdę ciekawą karierę konkurującą z innymi ofertami pracy na rynku. Dlaczego warto dołączyć do Klubu i współpracować z Oriflame?

Na czym polega praca w Oriflame?

Sprzedaż kosmetyków prezentowanych w katalogu marki to najłatwiejszy sposób na wyjaśnienie podstawowych zadań konsultanta. W praktyce jednak praca z Oriflame to znacznie więcej, niż tylko zbieranie zamówień od klientów i dystrybucja katalogów prezentujących kolejną ofertę. Rozpoczynając przygodę z Oriflame zyskujesz dostęp do zniżek na wszystkie kosmetyki, także te zamawiane dla siebie, możesz już od pierwszych dni zbierać zamówienia od klientów, ale ponad to możesz też myśleć o budowaniu swojej kariery w branży kosmetycznej. Wszystko, czego będziesz potrzebować to zapał do pracy, motywacja do poszerzania swojego zasięgu wśród klientów i umiejętność budowania zespołu – własnej Sieci Sprzedaży, wraz z którą będziecie wspólnie pracować na Twój sukces, kolejne awanse, wyższe wypłaty i prestiżowe bonusy.

Budowanie sieci sprzedaży i plan biznesowy Oriflame

Decydując się na wybór Oriflame otwierasz przed sobą ścieżkę kariery, o której toku decydujesz w dużej mierze samodzielnie. Wielu konsultantów, którzy potrzebują jedynie dorobić do kieszonkowego i nie mają czasu na pracę nawet na ¼ etatu mogą z powodzeniem samodzielnie decydować o tym ile czasu w miesiącu poświęcają na zdobywanie nowych zamówień i pracę z klientami. Im więcej pracujesz, tym oczywiście lepiej, jednak nikt nie stawia tu przed konsultantami minimalnych progów zamówienia miesięcznie. Żadna inna praca na rynku nie daje aż tak dużej elastyczności i dopasowania do indywidualnych potrzeb pracownika.

Korzyści ze współpracy z Oriflame – dlaczego warto zostać konsultantem?

Do Oriflame może dołączyć każdy, niezależnie od wieku, płci, a nawet sytuacji zawodowej. Konsultantami zostają nie tylko studenci i licealiści, ale często także osoby pracujące na pełen etat, poszukujące dodatkowej przygody i zajęcia na wolne popołudnia. Oriflame daje im szansę rozwoju we własnym tempie i stworzenia środowiska pracy dokładnie tak, jak tego potrzebują. Jednocześnie daje jednak niepowtarzalną okazję budowania kariery – oferta planu biznesowego pozwala awansować na kolejne szczeble, tworzyć własny zespół, zdobywać kolejne poziomy w Drodze do Sukcesu i otrzymywać dostęp do wyjątkowych bonusów, nagród i premii, na które często nie można liczyć na standardowym etacie.

Jakie korzyści można wyciągnąć ze współpracy z Oriflame? Już samo przejście do budowania sieci sprzedaży gwarantuje dodatkowe bonusy do wynagrodzenia zależne od tego, jak duże zyski ze sprzedaży osiągnie konsultant wraz ze swoim zespołem. Im więcej zarabiacie, tym wyżej awansujesz, a osiągając pozom Managera możesz liczyć już na wysokie premie finansowe, zaproszenia na wyjątkowe spotkania i warsztaty biznesowe, a nawet zagraniczne wyjazdy. Na poziomie Dyrektora, a tych jest kilka, konsultanci otrzymują także wysokiej klasy samochód służbowy oraz bezcenne wyróżnienie na Balu Dyrektorów. Istnieje nawet szansa, by za dobre wyniki trafić do Top 15 Liderów w kraju i na świecie. Każda praca wymaga wysiłku, by osiągnąć sukces, jednak w Oriflame korzyści przychodzą znacznie szybciej.